Pobyty 2017

Hodnocení ozdravných pobytů za rok 2017

Milí přátele, děti, rodiče, sponzoři a podporova telé Slunečního paprsku
Rádi bychom Vás informovali, že letošní ozdravné pobyty, pořádané naší charitativní organizací, zdárně proběhly. Téměř 100 dětí tak mělo možnost strávit krásných 15 dní na malebném řeckém ostrově Rhodos v hotelu Irene Palace v oblasti Kolymbie. A právě hotel, jeho služby a vstřícnost personálu pro nás byla velmi příjemná a za několik posledních let nejlepší. Také realizace pobytu, ze strany CK Fischer probíhala velmi dobře. Ubytování v jednom křídle hotelu, blízká vzdálenost moře, velká zelená zahrada, zajimavé zákoutí, krásné výlety - to vše podtrhlo jistě milé zážitky.
Dětem jsme se na obou turnusech snažili vytvořit zajimavý program, pravidelně cvičily, koupaly se, měly řadu tematických a zábavných večerů, spoustu vlastních aktivit a skvělých nápadů.
Za vedení Slunečního paprsku bychom také rádi poděkovali lékařům, fyzioterapeutům a vedoucím, bez kterých by pobyty být nemohly. Jsou to lidé, kteří tvoří zázemí a jistoty pro nás i pro děti.
V neposlední řadě pak naší patronce Hance Křížkové, která alespoň týden děti bavila a i když se trochu země třásla, z naší dobré nálady nás to nevykolejilo. Velký dík patří organizaci Život dětem, bez jejichž pomoci bychom tolik dětí k moři vzít nedokázali Těšíme se na příští rok a ještě pár ilustračních fotek přikládáme Budeme moc rádi, pokud nám napíšete Vaše dojmy, postřehy, názory. s pozdravem
MUDr. Pavel Boček a Jana Bašeová

 

...............................

 

Prázdniny v Řecku
Už víte kam pojedeme letos na ozdravný pobyt?
Letos pojedeme do Řecka, ostrov Rhodos.
Odkaz na hotel:
www.irenepalace.gr

Jsme moc rádi, že se nám podařilo najít další krásný hotel pro realizaci našich letošních pobytů.
Určitě se Vám bude moc líbit.
Rodiče letos zaplatí 3000 Kč (včetně pojištění), všechny ostatní náklady budou hrazeny našim spolkem.
Termíny:
1. turnus 26. 6. — 10. 7. 2017 — Jana Bašeová
2. turnus 10. 7. — 24. 7. 2017 — MUDr. Pavel Boček
O přihlášky si pište Janě Bašeové — email: baseova.jana@post.cz
Moc se na všechny těšíme