On-line reportáže - Řecko 2017

galerie >>

9. 7. 2017

Zdravíme a posíláme pro tuto chvíli asi poslední fotografie z letošního1 turnusu. A PŘIPOMÍNÁME : PŘILETÍME V UTERÝ 11.7. V 0,55 HOD našeho času. Děti dnes dostaly jako dárek od Slunečního paprsku nádherný výlet do města Lindos i s možností výstupu na Akropoli. Byla krásná malá tečka za naším končícím pobytem. Domů se nám nechce. Tady nás vystřídá další více jak 60ti členná skupina druhého turnusu s hlavním vedoucím dr. Pavlem Bočkem . Trošku jim to závidíme :-), a věříme, že si to užijí tak jako my.

Sluneční paprsek Řecko 2017

7. 7. 2017

Sluneční paprsek Řecko 2017

6. 7. 2017

Další den rychle utíká a tak místo dlouhého povídání posíláme pár fotek z dnešního výletu i z ostatních aktivit, A moc pozdravujeme.

Sluneční paprsek Řecko 2017

5. 7. 2017

Ani nevím kde začít.Užíváme si vše co se tady nabízí. Včerejší karneval byl velmi vydařený.Nápaditost masek a nadšení děti nás upl pohltila . Promenáda masek hotelovým komplexem sklidila obdiv turistů. Zábava potom pokračovala maskovou diskoté kou. Děti to tak moc bavilo, že bylo těžké vše včas ukončit. I přes velmi aktivní večer, část větších chlapců chtěla ráno ještě za tmy vstát a s našim horským šerpou a neunavným vůdcem Mildou vyrazit navštívit nádherný kostel Tsambika na opravdu vysoké hoře, končící 300 schody ke kostelu. Část fotek posíláme at máte radost s námi. POkračování co nejdříve.

Sluneční paprsek Řecko 2017

4. 7. 2017

Den plný her, tak to bylo pondělí. ráno odjela velká část skupiny na výlet lodí. Jejich nadšení po návratu bylo skoro nakažlivé. Úžasná plavba, kterou si budou všichni dlouho pamatovat. Alespoň kousek toho, co bylo k vidění posíláme. Odpoledne bazénová soutěž a jako tečka - večerní kvízová hra.

Sluneční paprsek Řecko 2017

A ještě něco málo fotek z výšlapu skupinky statečných na "kozí horu"

Sluneční paprsek Řecko 2017

Ať máte stejně krásný den jako my, přidáváme ještě pár fotek z dnešního emotivního stavění hradů. Stavitelská bitva byla hodně vyrovnaná, porota bude mít moc těžké rozhodován.

Sluneční paprsek Řecko 2017

3. 7. 2017

Po krátké odmlce se znovu hlásíme . Všichni jsme v pořádku , někdo trošku unavený . Dneska je velká část skupiny a vletě lodí , fotky dodáme dodatečně . Děti užasně cvičí ,reha tým je velmi oblíbený .fotky z cvičení vám pošleme co nejdříve ,at vidíte, at vidíte jak se děti snaží. Zítra bude karneval,na který se už moc těšíme .Po 2 torpických dnech je dneska krásné počasí ,příjemně pofukuje větřík a tak toho využíváme a aktivně odpočíváme. V noci proběhla malá noční hra ,která měla velký uspěch . Děti i my všechny moc pozdravujeme a brzo se můžete těšit na další příspěvek.

Sluneční paprsek Řecko 2017

30. 6. 2017

Krásný den o který se chceme podělit . Včerejší výlet do hlavnímho města se opravdu povedl :-). Poutavé vyprávění naší průvodkyně Petry bylo příčinou mlčení i těch největších povídálků.Mýtická historie, nádherné pozůstatky architektury , veselá parta a i nějaké ty obchůdky .......moc jsme si to všichni užili . ted pár obrázků a hurá za další zábavou . Všechny zdravíme a mějte se tak krásně jako my :-D

Sluneční paprsek Řecko 2017

28. 6. 2017

Další skvělý den J. Vše je v plném proudu – cvičení ,hry, zábava. Po dnešním odpoledni už se všichni navzájem znají , seznamovací soutěž se o to postarala . sluníčko, moře , zábava a k tomu ještě aktivní soutěžení ,to si určitě bude zasluhovat nějakou malou odměnu . A to nejen pro vítěze . Program na zítra přivítaly všechny děti s velkým nadšení …kvůli výletu odpadá ranní rozcvička . A nic nevadí, že musíme vstávat o pár minut dřív.

Sluneční paprsek Řecko 2017

27. 6. 2017

Krásné uterý přátelé
26.6. odletěla první skupina na letošní ozdravný pobyt na ostrov Rhodos, do hotelu Irenepalace. Na letiště nás přišla doprovodit i naše patronka Hanička Křížková. Cesta do hotelu i následné noční ubytování proběhlo hladce, na pokojích jsme měli i malé noční občerstvení. První dojmy jsou úžasné a večer vám pošleme i nějaké obrázky. Všechny moc zdravíme !