On-line reportáže - Turecko 2015

úterý 7. 7. 2015

Odlet

Potvrzujeme čas příletu 1. turnusu, který se nijak nezměnil.
07.07. QS 2639 ANTALYA 15:45 – PRAHA 17:55

pondělí 6. 7. 2015

Maškarní

Sluneční paprsek děti u moře maškarní

Skupinové foto

Sluneční paprsek děti u moře

sobota 4. 7. 2015

Výlet na Zelený kaňon

Sluneční paprsek děti na moři

pátek 3. 7. 2015

Výlet na pirátské lodi

Sluneční paprsek děti na moři

Sluneční paprsek děti na moři

středa 1. 7. 2015

Olympiada

fotky ze skoků, přehazované a stavění pískových hradů...

Sluneční paprsek děti u moře

Sluneční paprsek děti u moře

Sluneční paprsek přehazovaná

pondělí 29. 6. 2015

Hanka Křížková

Hanku děti milují a ona jim rozdává smích a dobrou náladu...

Hanka Křížková a děti

neděle 28. 6. 2015

Hamam

V sobotu celý den zamračeno, "JEN" 27 stupňů a tak jsme operativně děti - z těch nejmenších oddílu zavedli do Hamamu, kde je všechny napěnili, "vydrhli" a namasírovali olejíčky. Děti z toho byly doslova u vytržení a mooc se jim to líbilo.

Neděle již pokračuje sluncem, pobytem u moře a zahajujeme olympiádu a také kvizový večer.

sobota 27. 6. 2015

Večer pohádek

Mrazík, Princ Bajaja, Pyšná princezna, Dlouhý Široký a Bystrozraký, O červené Karkulce

Mili rodiče, ozdr. pobyt nám vesele a zdravě ubíha. Dle našich zpráv, jsou děti spokojené a štastné. V pátek večer se uskutečnil již tradiční večer pohádek. Oddíly si vylosovaly den předem svoje pohádky, napsaly trochu jiné scénáře, vytvořily kostýmy a bylo to užasné. Salvy smíchu se nevyhnuly ani nám, vedoucím. Celý večer uváděla Hanka Křížková a jak jsme se bavili či jak děti vystupovali vidíte na fotorepertáži.

pátek 26. 6. 2015

Bazénová pyramida vedoucích — aneb bazén je náš!

čtvrtek 25. 6. 2015

Individuální rehabilitace

Zdravíme Vás z Turecké riviery, kde je příjemných 32 stupňů a modrá obloha. Již jsme zahájili pravidelný denní režim. Ráno rozcvička, pote snídaně a pobyt u moře. Dopoledne již nastartovaly individuální rehabilitace, třeba pro Štěpána, Davida O., Marcelku, Vráťu a jiné.

Posíláme pár fotek, ale je to posíláno přes Viber není to úplně kvalitní, zato jídlo zde a zábava určitě kvalitní jsou. Po poledním klidu máme bazény, tobogány a hry, a večer hotelový program — tedy respektive náš vlastní. Děti jsou všechny v pořádku. Někdo má trochu červená záda, ale jinak bez újmy na zdraví. Bohužel pro kázeňský přestupek hrozí třem velkým chlapcům vyloučení z ozdravného pobytu. Všechny zdravíme, zítra se těšíme na pohádkový večer (soutěž kdo nejlépe ztvární určenou pohádku) a také se pomalu připravuje olympiáda a výlety.

úterý 23. 6. 2015

Den první — přílet

Milí rodiče, začínáme psát z našeho pobytu. Odbavení na letišti proběhlo bez komplikací, na samotném letu nám společnost Travel service darovala vody navíc. Let byl trochu s turbulencemi, ale více se báli dospělí, než děti. Ty to měly spíše za atrakci. V Antalyi jsme po hodinovém čekaní na jeden kufr přeci jen vyrazili do komplexu Eftallia Village, kam jsme dorazili před večeří a začali se ubytovávat a také trochu měnit pokoje, rsp oddíly i s ohledem na přání dětí. Od středy, kdy si dopoledne projdeme celý areál, se postupně zapojíme již do normálního rytmu našich "táborových dní“.


"Děti zdraví od moře a jsme všichni v pořádku..."