On-line reportáže - Turecko 2015

pátek 17. 7. 2015

Hlásíme se :-). Všichni až na maličkosti v pořádku. Program graduje, odlet se blíží. Včerejší pirátský výlet, a večer Turecko má talent ........... byl super!!!
Děti se moc snažily, některé děti překonaly své strachy a zábrany, někdy i nesmělost. Vystoupení měl připravené každý - solo, skupina, oddíl .......... jak kdo chtěl. Nakonec večera na oplátku vedoucí vystoupili pro děti. Když se technicky zadaří přidáme i nějaké fotečky.

Sluneční paprsek děti u moře

Sluneční paprsek děti u moře

Protože je přeci jen trošku problém s připojením, přidáváme rovnou i důležité informace.
Zatím stále platí, že přilet do Prahy je v uterý v 17,55.
Kdyby došlo ke změně, budeme se vás snažit informovat třeba prostřednictvím naší FB stránky (Sluneční paprsek) i během víkendu.
Všichni moc pozdravují
páček shledáček


Sluneční paprsek děti u moře

Sluneční paprsek děti u moře

čtvrtek 16. 7. 2015

Koupeme se, hrajeme si, mudrcujeme, ....a vymýšlíme čím, vám doma, udělat radost. Spousta pozdravů a pár fotek - ať víte, jak se tady máme :-)

Sluneční paprsek děti u moře

středa 15. 7. 2015

Další den utekl jako voda v moři a jsme v druhé polovině našeho pobytu.
Výlet lodí do Zeleného kaňonu byl pro všechny keásným programem na včerejší een.
zítra vyráží část děti vžít se do kůže starých pirátu a vyhrát bitvu na pěnovém poli :-)
Stejně jako v posledním příspěvku - všichni jsou v pořádku a hojně užívají všeho, co nám toto letovisto nabízí.
Zítra nás čeká asi programový vrchol. - soutěž Turecko má talent. nervozita stoupá, nadšení je velké :-). Některé děti braly přípravu veůlmi svědomitě a svá vystoupení mají promyšlená již z domova........a všem se to určitě vyplatí - ceny máme připravené pro všechny učinkující v hojném množství.
A také - na to nelze zapomenout, jsme včera večer slavili narozeniny 5 děti - narozeninová párty s dortem a ohňostrojem samozřejmost.

všechny zdravíme a brzo
páček shledáček

Sluneční paprsek děti u moře

pondělí 13. 7. 2015

Máme se pořád krásně a až na drobné problémky, jsou všechny děti v pořádku. Od posledního příspěvku se odehrála spoustavěcí. Proběhl večer pohádek, soutěž v přehazované je v plném proudu. Včera jsme si všichni přispali - byla neděle a tak nebyla rozcvička :-) V také byl velký bazar a tak se děti konečně dočkaly nakupování, smlouvání a porovnávání nejlepších obchodních ulovků. Malé děti prožily super odpoledne v hamamu, některé velké děti čeká tenhle moc přijemný prožitek dneska.

Jak situace dovolí, zase se vám ozveme
páček shledáček

Sluneční paprsek děti u moře Sluneční paprsek děti u moře

sobota 11. 7. 2015

Zdravíme všechny do Čech. Snad konečně přemůžeme techniku a dnes uvidíte několik foteček - i když ty z cesty, nejsou již uplně aktuální :-) Všechny děti jsou v pořádku a moc super, čas nám tady neskuteně utíká. Hromady zážitků za sebou a další nás čekají.

Sluneční paprsek děti u moře cesta

Přivítání v jídelně po cestě a ubytovánjí všem udělalo velkou radost

Sluneční paprsek děti u moře

A program běží na plné obrátky

Sluneční paprsek děti u moře

Večerní zábava ....
opravdu vydaření přepisy aq parodie známých pohádek. Užasné výkony všech aktérů představení - někderé až nad očekávání .............nadšení ,smích , pohoda ..........prostě moc prima večer

Sluneční paprsek děti u moře hry

pátek 10. 7. 2015

Dnešek byl ve znameni individualních cvičení, skupinového protahováni a posilování. Každý den objevujeme nová místa, kde najít nějaké dobroty, oběd a nebo zábavu. Všichni jsou v pořádku a pomalu se začínají vytvářet nové kamarádské skupiny :-). Toboganové atrakce jsou vítaným zpestřením před obědem, který probíhá v hotelových restauracích na pláži. Dnes si jednotlivé oddíly vylosovaly téma na zítřejší večer pohádek. Těšíme se na zítřejší osobitá ztvárnění jednotlivých družstev. Chtěli bychom se omluvit za absenci fotek, ale prozatím nás zrazuje technika.

středa 8. 7. 2015

Krásný den z prosluněneho Turecka přeje Jana a její parta:)po malém zbrzdění na pasové kontrole na letišti u nás jsme se dostali do letadla s mírným zpožděnim, nicméně zkušené piloty to nijak nerhozházelo a my jsme mohli v půl dvanácté zvednout křídla a vydat se vstříc novým dobrodružstvím. :):) Po bezstarostném letu následovalo pohodové vyzvednutí kufrů a přesun do krásného, pro nás všechny nového hotelu :):) Ubytování v penzionech proběhlo hladce a my jsme se mohli rozběhnout do našich „ovocných“ příbytků :) Večeře v paradnim stylu byla příjemnou tečkou a pohádkou na dobrou noc po naročném dni. :) Páček shledáček